Per ne

Rezervoni një tryezë

+389 71 540 611

Trendi dheTradita janë motoja jonë, kurse Kualiteti ështe synimi ynë!

  • Trenditional House u themelua në Mars 2021, si rezultat i një ideje të mirëmenduar. Ideja ishte të ofronim një vend, ku të gjithë qytetarët do të ndjehen komfort dhe rehat, do të shijojnë ushqimet tona tradicionale dhe moderne. Nga mëngjeset e lehta dhe të shëndetshme, deri tek darkat e begatshme, ashtu siç i do tradita jonë.
  • Përveç stomakut, thonë që duhet të ngopësh edhe syrin, andaj në ambientin tonë të brendshëm kemi vendosur edhe këndin antik me pamje të vjetra të qytetit, ku ju mund të shijojni Kaçamakun e shoqëruar me kos dhensh, Piten e Misrit, Flijat e pjekura në Saç dhe shumë ushime të tjera.

Pse na zgjodhet ne?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Duis aute irure dolor in reprehenderit Asperiores dolores sed et. Tenetur quia eos. Autem tempore quibusdam vel necessitatibus optio ad corporis.

1

Kaçamak at Trenditional House

Crispy Burrito in Trenditional House

2

3

A video you can taste...

Me traditë dhe shije

PROMO

KONTAKTONI

Vendndodhja

Illindenit 18-a, Tetove

Orari i hapur

E hënë - e shtunë: 08:00 AM - 00:00 PM
Loading
Your message has been sent. Thank you!